Treningstider

Her finner du oppdaterte treningstider for alle gruppene.

MANDAG

Foreldre & barn 2016

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Mandag: kl. 16.30 – 17.30
Trenere: Christine, Anine, Håkon, Pernille

Treningssted: Grendehuset

1. Klasse 2015

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Mandag: kl. 17.30 – 18.30
Trenere: Christine, Anine, Håkon, Pernille

Treningssted: Grendehuset

Damer

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Mandag: kl. 19.30 – 20.30
Trenere: Britt

Treningssted: Klubbhuset

TIRSDAG – Grendehuset

Foreldre & barn 2017 – 2018

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Tirsdag: kl. 16.30 – 17.30
Trenere: Mina, Oda, Johanne, Selma, Emilie

Treningssted: Grendehuset

2. Klasse 2014

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Tirsdag: kl. 17.30 – 18.30
Trenere: Mina, Oda, Johanne, Selma, Emilie

Treningssted: Grendehuset

3. Klasse

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Tirsdag: kl. 18.30 – 19.30
Trenere: Mina, Oda, Johanne, Selma, Emilie

Treningssted: Grendehuset

TIRSDAG – Kragerøhallen

5. klasse – 7. klasse 2009 – 2011

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko/Innesko (evt. gå barbeint).

Tirsdag: kl. 15.30 – 17.30
Trenere: Torun. Malin, Frida, Dagny, Håkon

Treningssted: Kragerøhallen

Rekrutt/Junior 2003 – 2011

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Tirsdag: kl. 15.30 – 17.30
Trenere: Torun. Malin, Frida, Dagny, Håkon

Treningssted: Kragerøhallen

Tropp 2003 – 2011

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko/Innesko (evt. gå barbeint).

Tirsdag: kl. 16.00 – 18.00
Trenere: Torun. Malin, Frida, Dagny, Håkon

Treningssted: Kragerøhallen

ONSDAG

4. klasse 2012

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Onsdag: kl. 16.30 – 17.30
Trenere: Amalie/Brita, Tilla, Selma, Julia, Pernille

Treningssted: Grendehuset

Gutter 2003 – 2015

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko/Innesko (evt. gå barbeint).

Onsdag: kl. 17.30 – 18.30
Trenere: Amalie/Brita, Tilla, Selma, Julia, Pernille

Treningssted: Grendehuset

Parkour/Trampoline 2003 – 2015

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint) NB! På trampolina må man enten ha på turnsko eller sokker.

Onsdag: kl. 18.30 – 20.00
Trenere: Amalie/Brita, Andreas, Tilla, Selma, Julia, Pernille

Treningssted: Grendehuset

TORSDAG

Minimix 2012 – 2015

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Torsdag, kl. 16.30 – 18.00
Trenere: Torun, Malin, Frida, Dagny

Treningssted: Grendehuset

Tropp 2003 – 2011

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Torsdag, kl. 18.00 – 20.00
Trenere: Torun, Malin, Frida, Dagny

Treningssted: Grendehuset

FREDAG

Holdt av til gymfestival, treningstider kommer…

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko (evt. gå barbeint).

Fredag

Treningssted: Grendehuset

SØNDAG

Cheer 2003 – 2011

Husk vannflaske, oppsatt hår og turnsko/Innesko (evt. gå barbeint).

Søndag: 17.00 – 18.30

Trenere: Amalie, Torun, Julia (Brita, Eline, Frida)

Treningssted: Kragerøhallen